Програма літературних серед на зиму 2018-2019рр.

2018-12-19

"Література кожного народу - це найкраще дзеркало його життя." Іван Франко.

Читальний зал Центральної бібліотеки ім. І.Я.Франка (м.Харків, пров.Рубанівський, 2). Початок о 15-00. Довідки за телефоном: 712-46-33.

Рубрика “ Сучасний літературний Харків”

12 грудня

Презентація збірки віршів “ Казки для дорослих”. Автор Катерина Єгоренкова - поет, журналіст, ведуча інформаційних програм. Учасник літературного об’єднання NETWORчі (м. Харьків).

19 грудня

Тематичний вечір «Будемо жити» до ювілею Л.Ф. Бикова. Доповідач: бібліотекар ЦБ ім.І.Я.Франка Мєсяц О.В.

26 грудня

Творча зустріч з поетом, есеїстом, літературним критиком, членом Спілки письменників України Шелковим Сергієм Костянтиновичем.

Рубрика “ Сучасний літературний Харків”

30 січня

«Поетичний вечір Михайла Красікова»: до ювілею автора. М.М. Красіков – професор кафедри этики, эстетики та історії культури НТУ «ХПІ», директор этнографічного музею НТУ «ХПІ» «Слобожанські скарби» імені Г.Хоткевича, канд. філ. наук.

6 лютого

Презентація книги «Червоний заєць». Автор: Ян Гал. У книзі автор показав життя людей, які покинули свій дім через війну. Цілком реальні історії жителів Донбасу.

27 лютого

«Міхаїл Аркадієвич Свєтлов» (поет, драматург, журналіст). Доповідач: викладач Харківської середньої спеціалізованої школи-інтернату Ольга Максимівна Оконевська, автор книги «…И возвращусь опять»: страницы жизни О.Берггольц.