ПРОГРАМА "КРАЄЗНАВЧИХ ЧИТАНЬ" на ГРУДЕНЬ 2019 року

2019-11-28

Запрошуємо усіх, кого цікавить історія і сьогодення Новобаварського (Жовтневого) району м. Харкова, прийняти участь у «Краєзнавчих читаннях», які проводяться щочетверга о 15-00 у читальному залі Центральної бібліотеки імені І.Я. Франка централізованої бібліотечної системи Новобаварського району за адресою: м. Харків, пров. Рубанівський №2 (Свердлова).

Довідки за телефоном: (057)712-46-33

У програмі:
5 грудня «Будинок письменників на Холодній горі»

(Бровко О.Л. – бібліотекар читального залу ЦБ імені І.Я. Франка).
12 грудня «Вечір пам’яті Ю.Л. Щербініна»

(Красиков М.М. – професор кафедри українознавства, культурології та історії науки НТУ «Харківський політехнічний інститут», директор етнографічного музею НТУ «ХПІ» «Слобожанські скарби» імені Г. Хоткевича).
19 грудня «Проект «Я пам’ятаю…»
(Автор і ведучий Красиков М.М. – професор кафедри українознавства, культурології та історії науки НТУ «Харківський політехнічний інститут», директор етнографічного музею НТУ «ХПІ» «Слобожанські скарби» імені Г. Хоткевича).
26 грудня «Григорий Шелекетин – выдающийся волейболист Украины»

(Шелекетина Л.Г.).