Подолати стрес малечі допоможе казкотерапія. Казки мають особливу силу, бо вони говорять мовою символів і образів, які легко сприймаються підсвідомістю. Казки також надихають і мотивують, бо вони показують приклади перемоги добра над злом, справедливості над несправедливістю, мужності над страхом.

Центральна дитяча бібліотека ЦБС Новобаварського району м. Харкова запрошує маленькіх читачів до подорожі казками світу. Кожного тижня на Вас чекає нова казка.

/Files/images/audokazki/як кіт ходив.jpg

Чому не варто вірити хитрим незнайомцям? До якої біди ледве не привела кота дружба з лисом.

Пропонуємо Вашій увазі українську народну казку "Як кіт ходив з лисом чоботи купувати".

wym-1713443808927

/Files/images/audokazki/названий батько.jpg

Українська народна казка «Названий батько» розповість історію братів розділених долею.

Їх життя такі різні, а правда та щастя завжди одне.

wym-1713443636862

/Files/images/audokazki/солом\'яний бичок.jpg

А чи може солом’яний бичок впіймати ведмедя?

Слухайте в новій українській народній казці "Солом'яний бичок".

wym-1713443371394

/Files/images/audokazki/котигорошко.jpg

Друга казка про сміливого хлопчину на ім’я Котигорошко, який переміг змія.

wym-1713443120062

/Files/images/audokazki/пан коцький.jpg

Перша казка про ледащого кота та хитру лисичку. Пропонуємо Вашій увазі українську народну казку "Пан Коцький".

wym-1713442549124

/Files/images/audokazki/Голосні чит. (Франко).JPG

В рамках проєкту "Книги - ювіляри - 2024" Центральна дитяча бібліотека ЦБС Новобаварського району м. Харкова підготувала голосні казкові читання твору із збірки Івана Франка "Коли ще звіри говорили".

Слухаємо казку "Заєць і ведмідь":

wym-1713439481752